Koszykarki Wis造 zremisowa造 z... pi趾arzami

Wygra Dariusz Zastawny, na pomoc kt鏎emu obie dru篡ny zbiera造 pieni康ze. Przed wej軼iem kibice mogli kupi cegie趾i na rzecz by貫go pracownika Towarzystwa Sportowego i kibica Wis造, kt鏎y przed czterema laty zachorowa na stwardnienie rozsiane
Wi郵aczki zacz窸y rozgrzewk od treningu pi趾arskiego. W tzw. dziada bawi豉 si ca豉 dru篡na. - W odr騜nieniu do pi趾arzy nie 獞iczy造鄉y przed tym spotkaniem - 瘸rtowa豉 Andja Jelavi.

Panowie woleli trenowa rzuty. Wi瘯szo嗆 z dystansu, a Mariusz Pawe貫k i Gordan Bunoza nawet wsadzali pi趾 do kosza. W kr鏒kich spodenkach pojawili si tak瞠 szkoleniowiec Robert Maaskant i Grzegorz Kurdziel, trener bramkarzy.

Przede spotkaniem kapitanowie obu dru篡n przekazali na r璚e prezesa Stowarzyszenia Kibic闚 Wis造 Krak闚 zebrane w zespo豉ch pieni康ze.

Przez pierwszych 10 minut obie dru篡ny gra造 w koszyk闚k, i cho przyzwyczajone do gry panie gra造 sk豉dniej, indywidualne akcje Bunozy da造 pi趾arzom remis 19:19. Po tym meczu przeprowadzono licytacj, m.in. koszulek Rados豉wa Sobolewskiego, kapitana Wis造 Krak闚, i Eweliny Kobryn, 鈔odkowej Can-Packu. Koszykarski trykot za 1,4 tys. z kupi Pawe Bro瞠k, pi趾arski za 2,3 tys. z trafi do Roberta Szyma雟kiego, prezesa SKWK. - Ten mecz pokazuje, 瞠 nasz klub jest jeden, i o tym musz wszyscy pami皻a - powiedzia zwyci瞛ca wy窺zej licytacji.

Po przerwie rozegrano 10 minut pi趾i no積ej, kt鏎e do po這wy przynios這 panom jednobramkowe prowadzenie. Po zmianie stron pi瘯nego gola strzeli豉 debiutuj帷a w Wi郵e Can-Pack Erin Phillips.