Transfery. PSV chce negocjować z Wisłą w sprawie Marcelo

PRZEGLĄD PRASY. Według informacji ?Przeglądu Sportowego? holenderskie PSV Eindhoven jest gotowe rozpocząć z Wisłą negocjacje w sprawie transferu Brazylijczyka Marcelo.
O zainteresowaniu obrońcą ze strony PSV mówiło się już w trakcie sezonu. Konkretne ruchy ze strony Holendrów podjęte zostają jednak dopiero teraz.

Działacze "Białej Gwiazdy" wyceniają Marcelo na 3 miliony euro. Nawet jeżeli zachodni klub będzie w stanie wyłożyć za zawodnika taką kwotę, transfer nie musi dojść do skutku. Brazylijczyk, po odejściu Arkadiusza Głowackiego do tureckiego Trabzonsporu, pozostał jedynym klasowym środkowym obrońcą Wisły. W przypadku gdyby odszedł, Wisła musiałaby ściągnąć nie jednego, a dwóch obrońców.

Z tym może być jednak problem. Fiaskiem zakończyły się rozmowy z Piastem i Ruchem w sprawie przenosin na Reymonta Kamila Glika i Macieja Sadloka. Kluby rządały za swoich zawodników zbyt wysokich kwot jak na kieszeń krakowian. Z drugiej jednak strony z gotówką, jaką Wisła otrzymałaby za Marcelo, łatwiej można będzie złamać ich opór.

Wisła ma rywala w walce o o Makinwę »