Ekstraklasa. Garguła i Boguski wracają do treningów

Tak jak zapowiadał w zeszłym tygodniu trener Andrzej Bahr, Łukasz Garguła i Rafał Boguski wrócili do treningów, chociaż obaj zawodnicy nie ćwiczą jeszcze z pełnym obciążeniem - podaje oficjalna strona krakowskiego klubu.
Ekstraklasa.tv: Garguła mistrzem rzutów wolnych »

Garguła i Boguski pojawili się w poniedziałek razem z drużyną na boisku bocznym na przedpołudniowych zajęciach. Rafał Boguski odbył serię ćwiczeń pod okiem Filipa Pięty, wiślackiego fizjoterapeuty, a potem truchtał wokół boiska.

Łukasz Garguła trenował z Andrzejem Bahrem. Drugi szkoleniowiec Wisły Kraków zaaplikował pomocnikowi ćwiczenia z piłką - zawodnik oddawał strzały oraz podawał piłkę głową. Powrót do treningów nie oznacza jednak, że Garguła szybko pojawi się w składzie Białej Gwiazdy na mecz ligowy.

Dobrą wiadomością jest również pojawienie się na treningu Marcelo. Brazylijczyk przez ostatnie dni nie mógł brać udziału w zajęciach z powodu przepukliny. - Czuję się już dobrze. Ból jest mały i chciałbym już zagrać w sobotę z Polonią, ale to będzie zależało od trenera - powiedział dla wisla.krakow.pl stoper Białej Gwiazdy.

Na boisku bocznym zabrakło Pablo Alvareza i Petera Singlara. Urugwajczyk poczuł się źle podczas wczorajszego meczu z Polonią Bytom, a Słowak, który go zmienił, doznał kontuzji. Singlara czeka jeszcze badanie, które ma wyjaśnić, co dokładnie dolega obrońcy.

Obudziła się stara, niedobra, nieskuteczna Wisła?