Paweł Brożek jednak w Fulham?

- Kalu Uche i Paweł Brożek. Jednego z tych piłkarzy kupi dziś lub jutro Fulham dowiedziała się ?Gazeta Wyborcza? i Sport.pl. W Krakowie twierdzą jednak, że żadnej oferty dla 26-letniego napastnika nie dostali.
Ekstraklasa.tv: Brożek znów trafia do siatki »

O przejściu Pawła Brożka do Fulham mówi się od tygodni. Skauci siódmej drużyny Premier League poprzedniego sezonu obserwowali napastnika Wisły w meczach z Levadią Tallin w eliminacjach Ligi Mistrzów i ligowych. Kilka dni temu zrezygnowali jednak ze sprowadzenia Polaka. - Nie wierzą w niego. Mają na oku innych piłkarzy - tłumaczył nam angielski dziennikarz.

Teraz znów Anglicy zwrócili się do Wisły, bo nie udało im się nikogo sprowadzić, a w nocy z wtorku na środę zamyka się okno transferowe w Anglii. I teraz jednak przejście Brożka nie jest pewne, bo Fulham rozważa także sprowadzenie Kalu Uche z Almerii. Nigeryjczyk to były gracz Wisły, który występował także w Bordeaux.

Z punktu widzenia Wisły lepiej, by do sprzedaży Brożka doszło już w poniedziałek. W Polsce okno transferowe zamyka się już w nocy z poniedziałku na wtorek i to ostatni moment, by sprowadzić następcę Brożka. W Anglii okno przedłużono, bo poniedziałek jest dniem wolnym od pracy.

Paweł Brożek zmienił zdanie, jest już gotów wyjechać na Wschód - czytaj tutaj »