Skauci z Anglii, Francji i Turcji na meczu Wisła - Legia

Swoich przedstawicieli na hit polskiej ligi przyślą Manchester City, Sunderland, Auxerre, Le Mans, Lens, Trabzonspor i Ankaraspor. Będą oglądać piłkarzy obu klubów, zwłaszcza tych, którzy po sezonie mogą opuścić Kraków i Warszawę.
W krakowskiej drużynie pod lupą znajdą się Paweł Brożek i Rafał Boguski, którzy zwrócili na siebie uwagę przede wszystkim dobrymi występami w reprezentacji. Skauci z zachodnich klubów mogą też być zainteresowani brazylijsckim obrońcą Marcelo, który jest jednym z najlepszych obrońców Ekstraklasy i udanie zastąpił sprzedanego do Tereka Grozny Clebera. Wysłannicy z Anglii będą najpewniej oglądali Radosława Sobolewskiego. Jego kontrakt wygasa już w styczniu i pomocnik Wisły po zakończeniu sezonu może negocjować z innymi klubami.
Legia z kompleksem Wisły. Wisła z kompleksem Legii?


Legia również ma w składzie piłkarzy, którymi mogą być zainteresowani skauci. Roger nie chce przedłużyć wygasającej za pół roku umowy z klubem. Kontrakt Jana Muchy wygasa za rok i Słowak też nie rozmawiał na temat nowego. Sam piłkarz twierdzi, że w Warszawie czuje się dobrze, ale nie wyklucza, że skorzysta z korzystej oferty.

Łukasz Surma: Wisła zasłużyła na tytuł- czytaj tutaj »