Sport.pl

Wisła Kraków. Patryk Małecki: Byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną

- Szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo powinniśmy wygrać - mówi po remisie 1:1 ze Śląskiem Wrocław Patryk Małecki, skrzydłowy Wisły Kraków.
Facebook? » | A może Twitter? »


Wisła prowadziła po golu Zdenka Ondraszka, ale goście wyrównali po trafieniu Petera Grajciara. - Z przebiegu meczu byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną. Śląsk w pierwszej połowie stworzył sobie jedną sytuację, w drugiej przypadkowo strzelił bramkę. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo powinniśmy wygrać i zdobyć trzy punkty w ostatnim meczu przed własną publicznością. Myślę, że spotkanie mogło podobać się kibicom, było otwarte, obie drużyny chciały strzelać gole - mówi Małecki.

Krakowianom brakowało precyzji pod bramką Śląska, kilka razy dobrze bronił też Mariusz Pawełek, były gracz Wisły. - Na pewno chciał się przypomnieć kibicom - zaznacza skrzydłowy.

Podopiecznym Dariusza Wdowczyka pozostał w tym sezonie jeszcze tylko jeden mecz. Po spotkaniu z Podbeskidziem udadzą się na urlopy. Do zajęć wrócą 13 czerwca. Jakie plany na wakacje ma Małecki?

- Na pewno spędzę urlop gdzieś za granicą. Jestem po ciężkiej kontuzji, tak naprawdę w ogóle nie miałem wolnego, więc odpoczynek się przyda. Trzeba się zregenerować - podkreśla.

Więcej o: