Donald Guerrier świętował narodziny córki

Haitańczyk niedawno został ojcem Miah. - W dniu jej urodzin bardzo chciałem zdobyć bramkę. Wtedy się nie udało, ale zdołałem to zrobić w ostatnim meczu - podkreśla Guerrier.
Pomocnik Wisły strzelił gola na 2:1 w spotkaniu z Termalicą. To była 92 minuta, ale beniaminek zdążył wyrównać. - Ucieszyło mnie to, ale nie mogłem być całkowicie zadowolony, bo tylko zremisowaliśmy - przyznaje Guerrier na oficjalnej stronie klubu.

W sobotę Wisła zagra w Kielcach z Koroną. Jeśli wygrana na 99 proc. będzie pewna utrzymania w ekstraklasie. Guerrir chce w tym pomóc, choć ostatnoio musi martwić się o miejsce w podstawowym składzie. Na początku pracy z nowym szkoleniowcem podpadł Dariuszowi Wdwoczykowi wyjazdem na kadrę, choć nie był do końca zdrowy, ale powoli odzyskuje zaufanie. - Nawet jeśli trener pozwoli mi grać przez minutę, w głowie będę miał to, że chcę dać z siebie wszystko, by pomóc drużynie - zapewnia Guerrier.