Sport.pl

Paweł Brożek: To dopiero początek [WIDEO]

Napastnik Wisły zdobył ósmego gola w tym sezonie. - Musimy pójść za ciosem i znowu wygrać - podkreśla Brożek.
- Bardzo nam brakowało tego zwycięstwa, ale zdajemy sobie sprawę, że to dopiero początek - dodaje Brożek. - W końcu stwarzaliśmy sytuacje i byliśmy groźni. Graliśmy dość wysoko, co pozwalało nam odbierać piłkę i wyprowadzać akcje. Trener preferuje ofensywną piłkę i nam to jak najbardziej pasuje.

Brożek zdobył pierwszą bramkę po kontuzji. Podkreśla, że nie przepracował okresu przygotowawczego, ale jego współpraca ze Zdenkiem Ondraszkiem, który asystował przy bramce wygląda coraz lepiej. - Przy golu trochę zwlekałem, bo czekałem co zrobi Pilarz. Mogłem strzelać lewą noga, ale wtedy różnie to mogło się skończyć. Dzisiaj się cieszymy a od jutra już myślimy o meczu z Jagiellonią - zaznacza Brożek.

Jako trener Wisły zadebiutował Dariusz Wdowczyk. - Co można było zrobić. Przećwiczyliśmy stałe fragmenty i ustawianie na mecz. Może to nam pomogło. Wydaje mi się, że mamy taki potencjał, że powinniśmy grać ofensywnie i strzelać dużo bramek - uważa Brożek. - Potrzebowaliśmy szkoleniowca, który nam ułoży wszystko w głowie i tak się stało.Więcej o: