Sport.pl

Franciszek Smuda uratuje Wisłę? Kandydatem również Paweł Janas

Franciszek Smuda może objąć Wisłę Kraków, ale tylko do końca sezonu. Kandydatem na trenera jest też Paweł Janas - informuje ?Przegląd Sportowy?.
Facebook? » | A może Twitter? »


Po urlopowaniu trenera Tadeusza Pawłowskiego ruszyły spekulacje, kto zastąpi go na stanowisku trenera Wisły. W meczu z Koroną Kielce drużynę poprowadzi Marcin Broniszewski, ale wiadomo, że to tymczasowe rozwiązanie. Najbliżej objęcia posady ma być Smuda. - Jestem za granicą, wracam w sobotę, wtedy zobaczymy, co dalej - mówi "Przeglądowi Sportowemu".

Smuda ma jednak pełnić przy Reymonta wyłącznie rolę "strażaka" i objąć zespół tylko na 2,5 miesiąca, czyli czas pozostały do zakończenia rozgrywek. Kandydatem na szkoleniowca na dłużej ma być natomiast Paweł Janas.

Tymczasem Pawłowski w środę ma stawić się przed Izbą do spraw Rozwiązywania Sporów Sportowych, by zeznawać w sprawie Radosława Cierzniaka. Odsunięty od zespołu bramkarz chce rozwiązać kontrakt z winy klubu. Nie wiadomo, czy Pawłowski będzie skłonny zeznawać na korzyść Wisły.Więcej o:
Najczęściej czytane
Komentarze (24)
Franciszek Smuda uratuje Wisłę? Kandydatem również Paweł Janas
Zaloguj się
 • iarna

  Oceniono 34 razy 22

  Cupiał, sprzedaj ten biznes komuś, kto ma o tym pojęcie, bo ty człowieku całkowicie zgłupiałeś. Powtórzę jeszcze raz - szkoda Wisły.
  Kibic Legii Warszawa

 • lukibb

  Oceniono 44 razy 16

  Franc, miej honor, nie właź po raz kolejny do tego szamba. 2 razy zrobiłeś z tą drużyną więcej, niż było można. 2 razy potraktowali cię, jak nie powinni.
  Teraz powinieneś im pokazać co najwyżej środkowy palec.

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 12 razy 12

  To nawet nie jest śmieszne. To żałosne. Cała ta niby "polityka kadrowa" Wisły.

 • louisciffer

  Oceniono 5 razy 5

  Brawo, dawać idiotę.Ułudę 2012.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX