Sport.pl

Wisła Kraków. Decyzja w sprawie Radosława Cierzniaka odroczona

Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych przy Polskim Związku Piłki Nożnej nie podejmie w piątek decyzji w sprawie Radosława Cierzniaka. Powód? Wisła Kraków zakwestionowała jednego z sędziów.
Facebook? » | A może Twitter? »


Klub podważył bezstronność sędziego z ramienia Polskiego Związku Piłkarzy. - W przyszły piątek odbędzie się posiedzenie, na którym zostanie rozpatrzony wniosek formalny o odwołanie jednego z członków składu orzekającego - usłyszeliśmy w PZP.

Oznacza to, że sprawa się przeciągnie. Prawdopodobnie trzeba będzie bowiem powołać nowego sędziego i dopiero wtedy Izba zajmie się sprawą. Do tego czasu sytuacja Radosława Cierzniaka się nie zmieni - piłkarz będzie trenował z trzecioligowymi rezerwami krakowskiego klubu.

Bramkarz został zesłany do drugiego zespołu po tym, jak w styczniu podpisał obowiązujący od lipca kontrakt z Legią. Cierzniak uważa, że to niezgodne z kontraktem, dlatego skierował sprawę do Izby. Chce rozwiązać umowę z winy klubu. - Jesteśmy przekonani, że nam się uda. Nie wyobrażam sobie, że Izba nie stanie po jego stronie - podkreśla Tomasz Magdziarz, agent piłkarza.

Więcej o:
Komentarze (11)
Wisła Kraków. Decyzja w sprawie Radosława Cierzniaka odroczona
Zaloguj się
 • tableslaw

  Oceniono 11 razy 7

  "Nie wyobrażam sobie, że Izba stanie po jego stronie - podkreśla Tomasz Magdziarz, agent piłkarza."
  Po czyjej stronie? Po stronie zawodnika? Coś niejasno napisane.

 • kobierzyn

  Oceniono 11 razy 5

  I bardzo dobrze! Przyda się na ławę w rezerwach!!!

 • mats1906

  Oceniono 13 razy 3

  Wisła chce go sprzedać... tylko legła nie ma jaj żeby go kupić, musi kombinować jak za darmo wyciągnąć... zwykłe żydostwo !!!

 • jerychonski

  0

  bezstronnego sędziego powinien wyznaczyć pan Leszek Sachs... co za naród. szczęście, że to już ostatnie podrygi.

 • h39

  Oceniono 6 razy -2

  A gołą pupą, ale go nie sprzedadzą Legii, to ciupciałowska mentalność. Na złość Legii niech właścicielowi Wisły odmarznie ucho.

 • com_ent

  Oceniono 21 razy -3

  legła już nie ma kasy, żeby go honorowo wykupić ?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX