Sport.pl

Patryk Małecki: Nie przejmuję się ludźmi, którzy na mnie gwizdali

PRZEGLĄD PRASY. - Wracam do Wisły, do mojego domu, do klubu, który zawsze miałem w sercu - mówi Patryk Małecki w rozmowie z ?Dziennikiem Polskim?. 28-letni pomocnik lada dzień powinien podpisał kontrakt z Wisłą.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Małecki zawsze podkreślał przywiązanie do Wisły, tu zaczynał profesjonalną karierę. Rozegrał ponad 150 ligowych meczów, ale w styczniu 2014 roku musiał odejść do Pogoni. Teraz wraca pod Wawel. - Rozmawiałem z Pawłem Brożkiem i ta rozmowa też bardzo mi pomogła. Słowa, które od niego usłyszałem dużo dla mnie znaczą. Paweł powiedział mi jak jest, nie owijał niczego w bawełnę, ale tą rozmową tylko upewnił mnie, że warto wrócić do Krakowa - tłumaczy Małecki.

Kiedy przyjeżdżał do Krakowa z Pogonią, kibice różnie na niego reagowali. Niektórzy gwizdali. - Wracam do Wisły, do mojego domu, do klubu, który zawsze miałem w sercu. Nie muszę nic nikomu udowadniać. Każdy wie, na co mnie stać. Po prostu chcę być zdrowy, chcę być w formie, a tak jak powiedziałem, wszystko zweryfikuje boisko. Nie przejmuję się tymi ludźmi, którzy na mnie gwizdali, albo będą gwizdać. Takie jest życie, a każdy ma prawo w taki czy inny sposób wyrażać swoje stanowisko. Jeśli ktoś coś ma do mnie, niech powie mi to prosto w twarz. Na pewno przyjmę to z godnością - mówi pomocnik.

W rozmowie z "DP" sugeruje też m.in., że nie dogadywał się z Czesławem Michniewiczem, trenerem Pogoni. - Powiem tylko tyle, że było szereg kwestii, w których trener mi przeszkadzał - twierdzi.

Więcej o:
Najczęściej czytane
Komentarze (2)
Patryk Małecki: Nie przejmuję się ludźmi, którzy na mnie gwizdali
Zaloguj się
  • homer101

    Oceniono 8 razy 4

    Dajcie mu szansę. To już jest dorosły facet . Mam nadzieję , że zmienił pogląd na wiele spraw

  • kmk1906

    Oceniono 7 razy -3

    Płakałeś jak dziecko gdy słyszałeś H.... Ci na imie Małecki ty sku.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX