Sport.pl

Wisła Kraków. Tadeusz Pawłowski: Celem ósemka, a potem puchary

- Mimo miejsca w tabeli Wisła ma duży potencjał. Czeka nas trudne zadanie, ale chcemy pojechać na pierwszy mecz do Wrocławia i wygrać - zaznacza Tadeusz Pawłowski, nowy trener zespołu.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

W piątek Pawłowski został oficjalnie zaprezentowany podczas konferencji prasowej. Od razu zapowiedział, że interesuje go walka o czołowe lokaty. - Mój cel to ósemka, a skoro tam będziemy, to później europejskie puchary. Musimy być gotowi na pierwszy mecz. Nie może być żadnego "kichnięcia", że odpalimy w trzeciej albo czwartej kolejce - podkreśla.

Do drużyny w najbliższych dniach mają dołączyć Patryk Małecki i Zdenek Ondraszek. Trener ma nadzieję, że z nimi w składzie poprawi się gra ofensywna. - Musimy bardziej agresywnie grać do przodu. Powiększenie rywalizacji w zespole na pewno pozytywnie na nas wpłynie, da mi możliwość rotacji czy efektywnych zmian w czasie meczu - mówi.

Pawłowski nie boi się trudnego charakteru, z którego znany jest Małecki. - To rutynowany piłkarz, ma w sercu Wisłę. Aby zespół dobrze funkcjonował, potrzebni są nie tylko ci, którzy chodzą do kościoła, ale i tacy, którzy czasem krzykną - opisuje.

Więcej o:
Najczęściej czytane
Komentarze (2)
Wisła Kraków. Tadeusz Pawłowski: Celem ósemka, a potem puchary
Zaloguj się
 • rs_81

  Oceniono 12 razy 2

  Tadzik, oj Tadzik :). "Najbardziej znany polski klub" hehe.

 • kmk1906

  Oceniono 8 razy -2

  Od kiedy puchaty są w II lidze?!?!.
  Tadiu oj Tadziu żartowniś z ciebie, ha, ha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX