Sport.pl

Marco Paixao w Wiśle? Agent piłkarza: To jest zupełnie nierealne

Portal interia.pl poinformował, że Wisła chce sprowadzić Marco Paixao. Spytaliśmy więc menedżera piłkarza. - Nie ma takiego tematu - zapewnia Daniel Weber.
Według portalu zostały nawet przeprowadzone pierwsze rozmowy w tym temacie. Agent twierdzi, że to niemożliwe, bo Paixao ma jeszcze półtora roku kontrakt ze Spartą Praga i nie może rozmawiać z innym klubem, a Wisła nie wystąpiła o takie pozwolenie do Czechów.

Według portalu Paixao zarabia 200 tys. euro i to byłby największy problem dla Wisły. Menedżer piłkarza stwierdził, że zarobki Portugalczyka są sporo wyższe. - To, że trener Wisły Tadeusz Pawłowski zna Marco nie znaczy, że trafi do tego klubu. To samo można by zaraz napisać o Sebastianie Mili. Szkoleniowiec też go ceni - dodaje Weber.

Paiaxao w Sparcie nie pograł jesienią zbyt dużo. Zaliczył sześć występów (trzy w lidze, po jednym w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, Lidze Europy i Pucharze Czech), a w połowie października doznał kontuzji stawu skokowego, którą leczył do końca rundy.Zdjęcie ADIDAS GETRY WISŁA KRAKÓW (V16905) Zdjęcie Adidas Koszulka meczowa Wisła Kraków M S86393 Zdjęcie Adidas Koszulka meczowa Wisła Kraków M S86397
ADIDAS GETRY WISŁA KRAKÓW (... Adidas Koszulka meczowa Wis... Adidas Koszulka meczowa Wis...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Co zrobią wiosną Cracovia i Wisła
Więcej o:
Najczęściej czytane
Komentarze (5)
Marco Paixao w Wiśle? Agent piłkarza: To jest zupełnie nierealne
Zaloguj się
 • niedlapoprawnosci

  Oceniono 16 razy 12

  Tasiemiec pod tytułem Cupiał sprzedaje Wisłę ma swój sequel - Cupiał kupuje nowych zawodników. Dobrze chociaż, że znów mamy do czynienia z komedią.

 • kmk1906

  Oceniono 29 razy -15

  Ha, ha, ha, sensacje szukane na siłe!!!
  Bankruci kupują ..... chyba z A i B klasy amatorów za talerz zupy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX