Sport.pl

Lider pewny swego przed meczem z Wisłą. "To nie liga jest słaba, a Piast mocny!"

W sobotę Wisła Kraków zagra na wyjeździe z liderem ekstraklasy. - Nie możemy pozwolić krakowianom na swobodną grę - mówi Kornel Osyra, obrońca Piasta Gliwice.
Facebook? » | A może Twitter? »


Piast jest w tym sezonie rewelacją ekstraklasy i prowadzi w tabeli z sześcioma punktami przewagi nad drugą Pogonią Szczecin. Po raz pierwszy od awansu do elity gliwiczanie będą faworytami pojedynku z Wisłą. - To nie liga jest słaba, a Piast mocny. U siebie musimy punktować - zaznacza Osyra, cytowany przez oficjalną stronę Piasta.

Mimo wszystko lider nie zamierza lekceważyć krakowian. - Nie możemy Wiśle pozwolić na swobodną grę, bo wiemy, jak to się może skończyć. Przykład Podbeskidzia pokazuje, że oddanie im miejsca może skutkować... czymś bardzo bolesnym - twierdzi Osyra.

Krakowianie mogą przystąpić do meczu osłabieni. Mało prawdopodobny jest występ Arkadiusza Głowackiego, który zmaga się z urazem mięśnia dwugłowego. - Jego brak nie jest raczej wielkim problemem. Wisła to bardzo dobry zespół. Ma wielu piłkarzy, którzy mogą Arka zastąpić, a dodatkowo wszyscy potrafią operować piłką i nie da się ukryć, że to będzie ich największa broń - podkreśla Radoslav Latal, trener Piasta.

Więcej o:
Komentarze (2)
Lider pewny swego przed meczem z Wisłą. "To nie liga jest słaba, a Piast mocny!"
Zaloguj się
  • piecial

    Oceniono 2 razy 2

    A koledzy zza miedzy mają gul... Straszny gul.

  • roll

    0

    To prawda,ale nasz gul byłby niemniejszy gdyby było na odwrót.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX