Sport.pl

Puszcza zwolniła trenera po blamażu w Pucharze Polski

W środę Puszcza Niepołomice przegrała 1:5 z Lechią Gdańsk, a w czwartek pracę stracili trener Łukasz Gorszkow i jego współpracownicy.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Drugoligowiec nie dał rady podopiecznym Jerzego Brzęczka. Przyjazd Lechii Gdańsk, sprawił natomiast, że w Niepołomicach mogli się pochwalić rekordem frekwencji na nowym stadionie.

Gustownie przebudowanego obiekt nie powstydziłaby się większość klubów z zaplecza ekstraklasy. Obecnie obiekt mieści dwa tysiące widzów, a na mecz z Lechią przyszło 1716. Wśród nich byli przedstawiciele Wisły, z którą Lechia zagra w niedzielę w Krakowie. - Wysyłamy do Niepołomic szpiega - uśmiechał się kilka godzin wcześniej Kazimierz Moskal, trener Wisły. Więcej o punkcie obserwacyjnym Wisły można przeczytać tutaj.

Po porażce działacze Puszczy postanowili rozstać się z trenerem Gorszkowem i jego wspópracownikami. "Chcemy wyrazić podziękowanie za trud i pracę włożoną przez trenera Gorszkowa, która zaowocowała utrzymaniem drużyny w drugiej lidze w sezonie 2014/2015. Niestety wyniki na początku rundy jesiennej obecnego sezonu są dalekie od oczekiwań i aspiracji Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice" - czytamy w oświadczeniu zarządu Puszczy.

Więcej o:
Komentarze (1)
Puszcza zwolniła trenera po blamażu w Pucharze Polski
Zaloguj się
  • ka_rot

    Oceniono 6 razy 2

    Znów piszecie jak gazetka wewnętrzna Wisły Kraków...

    ...a co do blamażu, to jeśli ktoś z tych 2 klubów tu zasłużył na wylot, to cała ekipa nie Puszczy, tylko Lechii Gdańsk: mają jeden z droższych składów w lidze, nie od wczoraj, a wygląda na to, że wygrana ze słabą w końcu Puszczą będzie jedynym ich sukcesem w sezonie. Może poza utrzymaniem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX