Od 2 do 5. Jak w derbach spisali się piłkarze Wisły Kraków [NOTY]

Trzech z ?-5?, ale najsłabszy kapitan. Oceniamy piłkarzy Wisły Kraków po meczu z Cracovią (1:1)
Radosław Cierzniak 3 - spokojem nie zarażał. Trudno zrzucać na niego winę za bramkę, ale jak Manuel Neuer się nie zachował;

Maciej Sadlok 3 - kilka niecelnych zagrań i pomyłek. Wiele nie zawinił, ale w ofensywie też nie błyszczał. Średnio. Może to przez uraz stopy?;

Richard Guzmics +4 - w obronie pewny, w ofensywie można mu zapisać naciąganą asystę. Dobry występ;

Arkadiusz Głowacki 2 - w taki sposób podawał piłkę tysiące razy i niemal zawsze bezbłędnie. Tym razem kopnął za lekko i sprezentował bramkę Cracovii;

Boban Jović 4 - najwyraźniej mobilizuje się na najważniejsze mecze. Ostatnio tak dobrze w ofensywie zagrał z Legią. W derbach miał jednak trochę problemów z Denissem Rakelsem;

Krzysztof Mączyński -5 - napędzał ofensywę Wisły. Strzelił bramkę, a mógł kolejną;

Alan Uryga +3 - wydawało się, że został usadzony dość głęboko na ławce rezerwowych, ale w derbach pokazał, że może się drużynie przydać;

Tomasz Cywka 4 - bardzo dobrze do przerwy, gorzej w drugiej połowie. Zastawianie piłki - poziom międzynarodowy;

Denis Popović +2 - w obronie jeszcze jakoś sobie radził, ale ofensywnie ciągle jest na poziomie pierwszoligowym. Wiele, wiele do poprawy;

Rafał Boguski -5 - tytan pracy. Gdyby o zwycięstwie decydowały przebiegnięte kilometry, to derby wygrałby właśnie Boguski. Tym razem jednak nie tylko dużo biegał, ale też umiejętnie kopał piłkę;

Paweł Brożek -5 - w tydzień zmienił się nie do poznania. Z Górnikiem niewidoczny, z Cracovią jednym muśnięciem piłki stwarzał kolegom okazje;