Sport.pl

Agent Macieja Sadloka uspokaja. "Rozmawiamy z Wisłą Kraków"

Najprawdopodobniej Maciej Sadlok zostanie w Wiśle Kraków. - Myślę, że dogadamy się w sprawie harmonogramu spłat - mówi Tomasz Magdziarz.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasObrońca przed kilkoma dniami złożył w klubie wniosek o wypłatę zaległych pieniędzy. Może to zrobić, jeśli zaległości sięgają co najmniej dwóch miesięcy (czyli piłkarz nie dostawał w ogóle wypłat przez dwa miesiące lub takiej samej kwoty nie otrzymał w dłuższym okresie). Klub ma na odpowiedź 14 dni. Wisła ma czas do środka przyszłego tygodnia. Jeśli zaległości nie będą spłacone, to kontrakt może zostać rozwiązany z winy klubu. O wszystkim informował "Przegląd Sportowy".

To następny rozdział sprawy Sadloka. Przed dwoma tygodniami pojawiły się informacje, że piłkarzem zainteresowana jest Legia Warszawa. Zawodnik potwierdził zainteresowanie, ale zaprzeczył, żeby wówczas było coś na rzeczy. Podobnie postąpiły obydwa kluby.

O postawienie sprawy wniosku o spłatę zaległości w świetle transferu do Legii nie było trudno. To jednak tylko jedna z możliwości i jak wynika ze słów agenta zawodnika, mało prawdopodobna. - Maciek chce po prostu odzyskać pieniądze, które Wisła mu zalega. Chodzi o określoną kwotę - mówi Tomasz Magdziarz.

- Rozmawiamy z klubem, wszystko jest na dobrej drodze i myślę, że dogadamy się w sprawie harmonogramu spłat - dodaje.

Udało nam się również nieoficjalnie dowiedzieć, że w klubie także są pewni, że Sadlok zostanie w Wiśle. - Nie puścimy go - usłyszeliśmy.

Więcej o:
Komentarze (2)
Agent Macieja Sadloka uspokaja. "Rozmawiamy z Wisłą Kraków"
Zaloguj się
  • mutam

    Oceniono 7 razy 7

    Piłkarzyki rozliczają klub za kasę a kto ich rozlicza za granie?

  • kmk1906

    Oceniono 13 razy -9

    W lipcu czapka gruszek..... choc czapka wisni bylaby bardziej wiarygodna. Bankruci z reymonta!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX