Sport.pl

Wisła Kraków. Maciej Sadlok: W tej chwili nie ma tematu Legii

- Jestem w takim wieku, że ciągle mogę jeszcze zrobić postęp, a nie da się ukryć, że w tym momencie Legia Warszawa stwarza duże możliwości rozwoju - mówi Maciej Sadlok, lewy obrońca Wisły Kraków.
W ostatnim czasie głośno było o możliwym transferze obrońcy do wicemistrza Polski. - Przez moment temat Legii był. Warszawianie kontaktowali się ze mną, wiem też, że rozmawiali z Wisłą. I właśnie dlatego, że dość szybko okazało się, że kluby nie dojdą do porozumienia, sprawa się zakończyła. W tej chwili rzeczywiście nie ma tematu mojego przejścia do Legii - mówi piłkarz w rozmowie z "Dziennikiem Polskim".

- Jestem w takim wieku, że ciągle mogę jeszcze zrobić postęp, a nie da się ukryć, że w tym momencie Legia stwarza duże możliwości rozwoju. Nie jest jednak tak, że skoro nic z tego nie wyszło, to teraz rozpamiętuję to w szczególny sposób. Zostałem w Wiśle i koncentruję się na przygotowaniach do sezonu. To jest teraz dla mnie najważniejsze - dodaje.

O co walczyć będzie w tym sezonie Wisła? - Zobaczymy, jak ten zespół będzie ostatecznie wyglądał. W tym momencie mogę powiedzieć tyle, że na pewno będziemy chcieli zapewnić sobie spokojny awans do pierwszej ósemki. Czy będzie nas stać na coś więcej, pokaże dopiero czas - mówi Sadlok.

- Wiosną nie wszystko układało się po mojej myśli. Ciągle jednak mam swoje ambicje i wierzę, że w zbliżającym się sezonie uda mi się ustabilizować formę na wysokim poziomie - kończy.

Zdjęcie Adidas Piłka nożna Conext15 Glider M36887 Zdjęcie METEOR Piłka nożna DOLE Zdjęcie NIKE PIŁKA NOŻNA SABER SC2276-167
Adidas Piłka nożna Conext15... METEOR Piłka nożna DOLE NIKE PIŁKA NOŻNA SABER SC22...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (3)
Wisła Kraków. Maciej Sadlok: W tej chwili nie ma tematu Legii
Zaloguj się
 • ewa5.0

  Oceniono 34 razy 4

  Możliwości rozwoju?!,Sadlok ,zobaczysz jak Legia się w tym sezonie ''pięknie zwinie"!

 • Kamil Kowalski

  Oceniono 8 razy -6

  kochana Ewo!
  Przepraszam, ale nie zgodzę się z Tobą.
  Legia w Polsce to tak jak Real w Hiszpanii i Bayern w Niemczech (zachowując wszelkie proporcje) zawsze gra o najwyższe cele.
  Wiem co mówię, czy to komuna czy dziki kapitalizm, czy to co dziś - Legia zawsze gra o mistrza, bo to Stolica, bo tłumy kibiców, bo kasa..........
  Niemożliwe by Legia nie była w trójce, ale zapewne wróci na mistrza bo w 2016 - stulecie klubu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX