Sport.pl

Semir Stilić został pomocnikiem sezonu. Czas na powrót do Lecha Poznań?

Pomocnik Wisły Kraków został wyróżniony podczas Gali Ekstraklasy, która odbyła się w poniedziałek w Warszawie. Teraz czeka go wyjazd na zgrupowanie reprezentacji, a pod Wawel najprawdopodobniej wróci tylko jako gość.
Głosy na najlepszych oddawali trenerzy i piłkarze ekstraklasy. Stilić otrzymał nagrodę dla pomocnika sezonu i był jedynym wyróżnionym przedstawicielem Wisły. Najwięcej statuetek otrzymali zawodnicy Jagiellonii Białystok. Na piłkarza sezonu został wybrany Kamil Wilczek z Piasta Gliwice.

Tymczasem Stilić, mimo dobrej gry przez większość sezonu, żegna się z Wisłą. Bośniak długo rozmawiał z działaczami na temat przedłużenia kontraktu, ale nie udało się dojść do porozumienia. - Bardzo fajnie tutaj mi się pracowało. Bardzo szybko przywiązuję się do otwartych ludzi. Żal, że muszę odchodzić, ale takie jest życie piłkarza - mówił.

Co dalej? "Przegląd Sportowy" poinformował, że 28-letni pomocnik negocjuje z działaczami Lecha. Właśnie w Poznaniu wyrósł przed laty na gwiazdę ekstraklasy. Grał tam od 2008 do 2012 roku.

Sam o przyszłości nie chciał ostatnio mówić. - Jadę teraz na zgrupowanie reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Potem będę wiedział więcej, musicie mnie zrozumieć - stwierdził po ostatnim meczu sezonu.

Więcej o: