Łukasz Garguła odchodzi z Wisły Kraków. Dowiedział się o tym w szatni

- Po meczu prezes przyszedł do szatni i powiedział, że nie przedłuża ze mną kontraktu - mówi Łukasz Garguła, pomocnik Wisły Kraków.
34-letni rozgrywający w Wiśle grał od 2009 roku. Miał jeden z najwyższych kontraktów w lidze, ale gdy prezesem był Jacek Bednarz, Garguła zgodził się na obniżkę pensji.

Kilka dni temu po meczu ze Śląskiem Wrocław Garguła mówił, że czeka na sygnał z klubu w sprawie decyzji o przedłużeniu umowy. Wisła chciała kolejnej obniżki pensji zawodnika. - Nie zostaję w Wiśle. Będę się starał szukać nowego klubu, ale czekałem na stanowisko Wisły - powiedział Garguła po meczu z Lechem Poznań.

O decyzji pomocnik dowiedział się zaraz po spotkaniu, gdy do szatni wszedł prezes Robert Gaszyński. - Nie jest to przykre. Spodziewałem się nawet tego - mówi rozgrywający.

Jak będzie wspominał sześć lat w Krakowie? - Wspaniale - wycedził.

Trener Kazimierz Moskal: - Rozmawialiśmy na ten temat z prezesem Gaszyńskim. Takie zapadły decyzje. Pytanie: jaki moment na ogłoszenie tej decyzji jest dobry, jeśli w poniedziałek wyjeżdżamy na urlopy. Cenię Łukasza jako człowieka i piłkarza, ale czasem trzeba podejmować trudne decyzje.

Zdjęcie ADIDAS GETRY WISŁA KRAKÓW (V16905) Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA WISŁA KRAKBET KRAKÓW 2014 Z20621 Zdjęcie Wisła Kraków - Torba treningowa ADIDAS 21987
ADIDAS GETRY WISŁA KRAKÓW (... ADIDAS KOSZULKA WISŁA KRAKB... Wisła Kraków - Torba trenin...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info