Sport.pl

Wisła Kraków. Zdenerwowany Kazimierz Moskal odpowiada Semirowi Stiliciowi

- To, że go cenię, nie znaczy, że ma patent na grę w każdym meczu. No sorry - mówi Kazimierz Moskal, trener Wisły Kraków, o rozżalonym Semirze Stiliciu, który usiadł na ławce w ostatnim meczu ze Śląskiem Wrocław.
- Trener, sadzając mnie na ławce, pokazał, że coś jest nie wiem... nie tak. Nie rozumiem tej decyzji. Wiem, że nie jestem w życiowej formie, ale było tutaj dużo ciężkich sytuacji, a razem z drużyną wyciągaliśmy dobry wynik - tak o miejscu na ławce rezerwowych w ostatnim meczu ze Śląskiem Wrocław mówił zaraz po spotkaniu Bośniak. Bardziej rozgoryczony i rozżalony niż zdenerwowany.

Nerwy puściły natomiast trenerowi Moskalowi. - Jak się przegrywa mecz, to wiele osób nerwowo reaguje. Proszę zapytać Maćka Jankowskiego, Macieja Sadloka, Łukasza Garguły i Rafała Boguskiego, czy gdy nie grali, to byli zadowoleni. Na pewno nie - zaczął szkoleniowiec.

- Dziwię się, że teraz Semir wypowiada takie słowa, a po meczu z Górnikiem Zabrze [początek maja - przyp. red.] takich wypowiedzi nie słyszałem - dodał i zwrócił się do dziennikarzy: - Może wy tego nie przekazaliście, nie uznaliście tego za coś istotnego.

W odpowiedzi usłyszał, że przecież wtedy Stilić był wcześniej kontuzjowany. - Ale Donald też był, a grał w pierwszym składzie - twierdził Moskal.

- Oczywiście rozmawiałem w czwartek z Semirem. Chcę mieć takiego zawodnika w następnym sezonie, ale to nie tylko ode mnie zależy. Ale to, że go cenię, nie znaczy, że ma patent na grę w każdym mecz. No sorry - dodaje.

Między słowami Stilić powiedział, że nie gra dlatego, że nie podpisał jeszcze nowego kontraktu. - Tym bardziej mnie to dziwi, bo rozmawiałem kilka razy o tym, że to dla mnie nie ma znaczenia. Liczy się dla mnie jako zawodnik, który jest w stanie pomóc - odpowiada trener.

- Tylko względy taktyczne spowodowały to, że nie grał z Górnikiem, Jagiellonią Białystok i Śląskiem Wrocław - zakończył Moskal.

Zdjęcie ADIDAS Czapka zimowa WISŁA KRAKÓW G72260 Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA WISŁA KRAKBET KRAKÓW 2014 Z20621 Zdjęcie Wisła Kraków - Szalik 21991
ADIDAS Czapka zimowa WISŁA ... ADIDAS KOSZULKA WISŁA KRAKB... Wisła Kraków - Szalik 21991
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (6)
Wisła Kraków. Zdenerwowany Kazimierz Moskal odpowiada Semirowi Stiliciowi
Zaloguj się
 • wojren1111

  0

  Względy taktyczne, aby jedynego z prawdziwego zdarzenia rozgrywającego "posadzić" na ławie (a kto miał wg. Pana "prowadzić" grę Wisły, może Bogucki i Burliga, na zmianę z Urygą i Dudką, o Gargule przez grzeczność nie wspomnę). Stlić (nawet bez formy), to gwiazda w porównaniu z pozostałymi w/w zawodnikami.

 • wojren1111

  0

  Trenerze Moskal, ostatnie wyniki drużyny niestety Pana nie bronią (gra podopiecznych też nie "powalała" na kolana). Ostatnie sześć meczy to przypomnę: jedna wygrana, dwa remisy (na własne życzenie), i aż trzy porażki w ostatnich trzech meczach ! (w tym dwie na własne życzenie). Podsumowując, na osiemnaście punktów możliwych do zdobycia, zdobytych tylko pięć (to nie porażka, to klapa na całej linii Panie Moskal). Przy tak nierówno i słabo grających rywalach (Pogoń, Górnik, Lechia i Śląsk), Pana obowiązkiem było być na czwartym miejscu, premiowanym w tym roku "europejskimi" pucharami.

 • damiann87

  Oceniono 18 razy 0

  z meczu na mecz coraz bardziej tesknie za Smudą i trace zaufanie do Moskala i jego pracy...nie bronią go ani wyniki ani gra

 • hrin

  Oceniono 42 razy 0

  No, jeszcze buraki będziecie tęsknić za Smuda :)

 • szczur-w-brukseli

  Oceniono 27 razy -1

  Moskal - - Tylko względy taktyczne spowodowały to, że nie grał z Górnikiem, Jagiellonią Białystok i Śląskiem Wrocław - zakończył Moskal.- - Względy taktyczne ? To znaczy że twoją taktyką było przegrać dwa najważniejsze mecze ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX