Sport.pl

Wisła Kraków. Czy Semir Stilić zostanie? "Też chciałbym to wiedzieć"

- Absolutnie rozumiem to, że ludzie chcą wiedzieć, kto zostanie w klubie, ale teraz jest taki moment, że w przeciągu siedmiu dni mamy trzy mecze i na tym chcemy się skupić - mówi Kazimierz Moskal, trener Wisły Kraków.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W czwartek na testy do Wisły przyjechał Joao Beirao, portugalski napastnik. Czy to będzie nowy Marco Paixao? Nie zanosi się na to - ostatnio grał w trzeciej lidze w Portugalii.

Kazimierz Moskal na zarzuty o zaproszenie Beirao na testy odpowiadał stanowczo. - To niewiele kosztuje, żeby go zobaczyć. Przypominam przypadek Jakuba Błaszczykowskiego z czwartej ligi, który przyjechał do nas na testy i zrobił wielką karierę - mówił.

- Ale on miał wtedy 18 lat... - kontrował jeden z dziennikarzy.

- To mogę odpowiedzieć, że Beirao jest z trzeciej, a nie czwartej ligi - obstawał przy swoim trener.

- Skoro go ktoś widział, i ten wpadł mu w oko, to nie sprawia to problemów, żeby to sprawdzić. Gdzieś może trafić się dobry strzał. Jeśli to nie będzie dobry zawodnik, to trudno - podziękujemy - mówił Moskal i nie chciał zdradzić, jak ocenia Portugalczyka.

Cywka, Majewski, Stilić...

Coraz więcej mówi się o tym, jak może wyglądać drużyna Wisły w przyszłym sezonie. Testowany był już Tomasz Cywka i Moskal go zarekomendował. - Samo jego podejście i kontakt z nim pokazało mi, że ten chłopak bardzo chce się tutaj odnaleźć - twierdzi szkoleniowiec.

W kontekście Wisły mówi się też o Radosławie Majewskim, ale o nim nic więcej poza tym, że pamięta go z gry w Polsce, Moskal powiedzieć nie chciał. Powoli wszystkie sprawy związane z kontraktami na przyszły sezon są dopinane, ale Moskal już teraz mówi, że do końca sezonu raczej się nie rozstrzygną.

Kiedy kibice dowiedzą się, czy pod Wawelem zostanie Semir Stilić? - Też chciałbym to wiedzieć - mówi Moskal.

- Absolutnie rozumiem to, że ludzie chcą wiedzieć, ale teraz jest taki moment, że w przeciągu siedmiu dni mamy trzy mecze i na tym chcemy się skupić. Zawodnicy tyle już wytrzymali, że na te osiem dni uzbroją się w cierpliwość - zakończył trener.Zdjęcie ADIDAS Czapka zimowa WISŁA KRAKÓW G72260 Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA WISŁA KRAKBET KRAKÓW 2014 Z20621 Zdjęcie Wisła Kraków - Szalik pasiak 22742
ADIDAS Czapka zimowa WISŁA ... ADIDAS KOSZULKA WISŁA KRAKB... Wisła Kraków - Szalik pasia...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: