Wisła Kraków. Michał Chrapek skończył sezon we Włoszech i... pojawił się w Myślenicach

Michał Chrapek odwiedził piłkarzy Wisły Kraków. Były zawodnik krakowskiego zespołu pojawił się we wtorek na treningu w Myślenicach, a oficjalny profil facebookowy klubu zamieścił jego zdjęcie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Były pomocnik Wisły mógł sobie pozwolić na odwiedziny dawnych kolegów, bo jego obecny klub - Catania - zakończył już rozgrywki. Drużyna Chrapka zajęła piętnaste miejsce we włoskiej Serie B. Debiutancki sezon dla 23-letniego Polaka był względnie udany. Zagrał w 21 z 42 meczów ligowych Catanii. Zdobył w nich jednego gola i zaliczył dwie asysty.

A kto to nas odwiedził? ;)

Posted by Wisła Kraków on 26 maja 2015


Chrapek trafił do Wisły w 2007 roku. W 2011 został wypożyczony do Kolejarza Stróże. Po roku występów na zapleczu ekstraklasy wrócił do Krakowa i na stałe wywalczył sobie miejsce w pierwszej drużynie Wisły. Latem ubiegłego roku przeniósł się do występującej w Serie B Catanii. Włoski klub zapłacił za niego około 1,5 miliona euro.

Na facebookowym profilu Wisły już zaczęli udzielać się stęsknieni kibice. Piszą np. "Wróć!", "Przydałby się nam teraz" czy "Chrapu, urosłeś".Czy Michał Chrapek przydałby się jeszcze Wiśle Kraków?