Sport.pl

Wisła Kraków. Semir Stilić: Każdy z nas myśli o europejskich pucharach

- Nie nazywałbym Pogoni Szczecin najsłabszą drużyną w grupie mistrzowskiej - mówi Semir Stilić przed środowym meczem (godz. 20.30, relacja na kraków.sport.pl).

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Po dwóch kolejkach rundy finałowej krakowianie zajmują czwarte miejsce w tabeli, a szczecinianie są na ósmej pozycji. - Na pewno nie nazywałbym Pogoni najsłabszą drużyną w grupie mistrzowskiej. Tu wszystkie zespoły są na wyrównanym poziomie i jeśli nie będziesz walczył od początku do końca, to nie wygrasz - mówi Semir Stilić przed środowym spotkaniem.

- Z Pogonią musimy wygrać, bo jesteśmy na dobrej drodze do niezłego wyniku. Każdy z nas marzy o europejskich pucharach, ale na razie trzeba skoncentrować się na najbliższym meczu - dodaje.

W poprzedniej kolejce krakowianie zremisowali z Lechią Gdańsk 2:2. W tym meczu wiślacy przeprowadzili znakomitą akcję, po której bramkę zdobył Jean Barrientos. - Oglądałem ją jakieś 5-6 razy. Jean w takim zamieszaniu zachował wielki spokój i cieszę się, że zrobił to właśnie on, bo bardzo tego potrzebował - dodaje Stilić.Czy Wisła zagra w europejskich pucharach?
Więcej o: