Sport.pl

Ciekawy pomysł Kamila Kosowskiego. Pożegnanie Wisły Kraków z lat 2001-2005?

PRZEGLĄD PRASY. Na taki mecz mogłyby przyjść tłumy! Kamil Kosowski we wtorkowym ?Super Expressie? zaproponował, by zorganizować pożegnalne spotkanie piłkarzy, którzy występowali w Wiśle w latach 2001-2005.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Kalu Uche, Maciej Żurawski, Mauro Cantoro i Radosław Sobolewski znów razem pod Wawelem? Tych i wielu innych znakomitych zawodników widziałby Kamil Kosowski w specjalnym meczu Wisły. Były piłkarz tego klubu udzielił "Super Expressowi" wywiadu, w którym zaproponował ten pomysł.

- Na pożegnanie raczej sobie nie zasłużyłem. Nikt Kosowskim gitary sobie nie zawraca. Uważam natomiast, że wypadałoby zrobić pożegnanie tej starej Wiśle. Wystarczyłoby się odezwać do chłopaków, którzy grali tam w latach 2001-2005, a wszyscy na pewno by się stawili - twierdzi Kosowski.

Z kim miałaby się jednak zmierzyć Wisła z tamtych lat? Były piłkarz ma gotowe rozwiązanie. - Kalu Uche czy Angelo Hugues mogliby też zaprosić po jednym koledze ze znanym nazwiskiem i mielibyśmy fajne widowisko. Stadion byłby pełny. To była najlepsza Wisła w historii i lepszej już nie będzie - dodaje Kosowski.

Cały wywiad TUTAJ.Czy propozycja Kamila Kosowskiego to dobry pomysł?
Więcej o: