Lechia Gdańsk - Wisła Kraków. Nie było chleba, ale są ciastka! [OCENY]

Wisła Kraków zremisowała 2:2 z Lechią Gdańsk. Ze swojego występu goście mogą być jednak zadowoleni. Zwłaszcza z tego, jak w drugiej połowie spisała się ofensywa.
Michał Buchalik -3 - przy drugiej bramce mógł się lepiej zachować, przy pierwszej był bez szans, ale wybronił chwilę wcześniej groźny strzał

Boban Jović -4 - asysta stadiony świata! Do tak zagranej przez Słoweńca piłki aż chciałoby się dołożyć głowę i tak po godzinie gry zrobił Rafał Boguski. W obronie Jović grał pewnie, choć zdarzały się i błędy

Arkadiusz Głowacki +4 - nie dziwimy się, że chciałby już powoli kończyć karierę, gdy obok niego obrońcy sadzą takie błędy. Jak zwykle nie ma się o co przyczepić

Maciej Sadlok -3 - niemrawo wszedł w mecz, nie zapobiegł utracie bramki, ale później grał coraz lepiej. Rywalizacja z Richardem Guzmicsem będzie bardzo ciekawa

Łukasz Burliga +3 - podobnie jak Sadlok, ale w pierwszej połowie błędy popełniał znacznie większe. W drugiej bardzo ochoczo włączał się do gry

Maciej Jankowski +3 - zagrał na przyzwoitym poziomie. Eksperci w studiu wskazywali na małą agresję w grze, ale i tak widać po nim, że nie boi się brać odpowiedzialności

Dariusz Dudka +3 - takimi meczami udowadnia, że Alan Uryga na razie nie ma co liczyć na miejsce w składzie. Poprawny występ w środku pola

Rafał Boguski -5 - świetnie z Górnikiem Zabrze, a z Lechią Gdańsk zagrał wspaniale. Bramka - stadiony świata, asysta - równie ładna. Oby tak dalej!

Semir Stilić +4 - niewidoczny w pierwszej połowie. W drugiej był artystą, który pasuje do piątkowej Nocy Muzeów. Piękne przyjęcia, świetne podania i efektowne przyjęcia piłki

Łukasz Garguła 2 - na boisku był przez 45 minut. Zszedł, bo nie wnosił niczego ciekawego

Paweł Brożek 3 - odcięty od podań na początku meczu, później sam wziął się za grę i Wisła zaczęła spisywać się lepiej

Jean Barrientos +4 - łapaliśmy się za głowę, gdy wchodził na boisko, bo wszyscy byli przekonani, że z tej mąki chleba nie będzie. W 69. minucie upiekł jednak pyszne ciasteczko. Bramka piętką po wspaniałej akcji, którą sam zaczął!