Sport.pl

Lechia-Wisła. Stojan Vranjes: Ja i Semir Stilić staramy się być niebanalni

W piątek Wisła Kraków zagra w Gdańsku z Lechią (godz. 20.30, relacja na krakow.sport.pl). Na boisku spotkają się dobrzy znajomi środkowi pomocnicy - Stojan Vranjes i Semir Stilić.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Pomocnicy Lechii i Wisły są wiodącymi postaciami w swoich drużynach. Znają się od dawna. - Jeszcze z bośniackiej ligi czy też wspólnej gry w kadrze do lat 21. Jesteśmy podobnym typem zawodnika, choć Stilić operuje nieco bliżej bramkarza rywala ode mnie. Ale jak to mańkuci staramy się być na boisku niebanalni. Przynajmniej staramy się szukać takich rozwiązań - mówi Vranjes na oficjalnej stronie Lechii.

W 31. kolejce Lechia i Wisła wygrały spotkania. Gdańszczanie pokonali Pogoń Szczecin, a Wisła rozprawiła się z Górnikiem Zabrze. Lechia ma punkt mniej od krakowian i w piątek stanie przed szansą wyprzedzenia rywali, z którymi u siebie nie przegrała od trzech lat. Fajnie byłoby wygrać kilka razy z rzędu, lecz na razie skupmy się na pracy, jaką mamy do wykonania w piątek. Krakowianie mają w składzie bardzo dobrych piłkarzy i czeka nas twardy bój - podkreśla Vranjes.

Czy Wisła pokona w Gdańsku Lechię po raz pierwszy od trzech lat?
Więcej o: