Trzy pytania przed meczem Wisły Kraków [Z PRZYMRUŻENIEM OKA]

Z okazji ostatniej kolejki wymyśliliśmy trzy pytania przed ostatnią kolejką ekstraklasy. Jeśli na każde z nich padnie odpowiedź ?tak?, to Wisła Kraków będzie zadowolona z rundy zasadniczej.
Czy Robert Gaszyński zatrzęsie krakowskimi knajpami?

Prezes Wisły po kolejnej porażce z Zawiszą Bydgoszcz poszedł ze Zdzisławem Kapką, dyrektorem sportowym... na lody. Jeśli jednak Wisła zajmie czwarte miejsce i w rundzie finałowej będzie podejmowała Legię, która przyciąga tysiące kibiców, to Gaszyński będzie miał prawo upić się ze szczęścia.

Czy trener Kazimierz Moskal uwierzy w magię garnituru?

Jeśli pamięć nas nie myli, to trener Wisły większość meczów prowadził w dresie. Na ostatnie spotkanie z Koroną przywdział jednak garnitur i skończyło się 2:0. Garnitur miał też podczas zwycięskich derbów. Czas na powtórkę z rozrywki?

Czy Cristiano Ronaldo zadzwoni do Wilde Donalda Guerriera?

Pomocnik Wisły strzela ostatnio z częstotliwością swojego idola z Portugalii, ale telefon może być w innej sprawie. Guerrier za każdym razem robi cieszynkę a la "CR7", ale gwiazda Realu Madryt nie do końca musi być zachwycona jej wykonaniem. Jeśli we Wrocławiu Haitańczyk znów trafi do siatki, i znów będzie się cieszył jak Ronaldo, to Portugalczyk może zadzwonić z instruktażem.Jak zaprezentują się krakowskie drużyny w ostatniej kolejce rundy zasadniczej?