Wisła Kraków negocjuje z Tomaszem Cywką. "To interesujący chłopak"

- Daję mu pozytywną ocenę - mówi o polskim pomocniku trener Kazimierz Moskal. Szkoleniowiec ma też nadzieję na występ Moustaphy Bangury w sparingu.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Wiśle tylko na Facebooku Kraków - Sport.pl »

Cywka przyjechał w poprzedni wtorek do Myślenic. Był na testach do soboty, brał udział we wszystkich treningach. - Po tym, co zobaczyłem, można powiedzieć, że to interesujący chłopak. Daję mu pozytywną ocenę, ale teraz wszystko dzieje się poza mną - powiedział trener Wisły.

Z naszych informacji wynika, że zawodnik rzeczywiście prowadzi negocjacje z krakowskim klubem. Jeśli podpisze kontrakt, będzie grał od przyszłego sezonu.

Moskal odniósł się też do rehabilitacji Moustaphy Bangury. Zawodnik ze Sierra Leone w lutym przyleciał do Myślenic, żeby wyleczyć się po kontuzji. Jeśli wróci do zdrowia, to podpisze kontrakt z Wisłą. - Robimy wszystko, by pokazał możliwości. Chcemy, żeby zagrał w sparingu z Polonią Przemyśl 2 maja - stwierdził szkoleniowiec.

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że Wisła jest zainteresowana ściągnięciem z GKS-u Katowice Grzegorza Goncerza. Najlepszy napastnik I ligi pracował z Moskalem i sam przyznaje, że dużo mu zawdzięcza. Również trener dobrze wspomina współpracę z zawodnikiem.

- Nic mi nie wiadomo na temat tego transferu. Czego bym nie powiedział, różnie może to być odczytane. Na razie nie ma tematu - zakończył szkoleniowiec.Jak zaprezentują się krakowskie drużyny w ostatniej kolejce rundy zasadniczej?