Sport.pl

Były król strzelców ekstraklasy: Wisła Kraków wygrała z Cracovią w bólach

Sylwester Czereszewski dziwi się w dzienniku ?Sport? nerwowym ruchom prezesów i pochopnym - jego zdaniem - zmianom trenerów. - Zwolnieni uzyskaliby te same wyniki - przekonuje były piłkarz.
Facebook? » | A może Twitter? »


W ostatnim czasie z posadą trenera w ekstraklasie pożegnało się trzech trenerów. Zwolnieni zostali szkoleniowcy Wisły Kraków, Piasta Gliwice i GKS-u Bełchatów.

Czereszewski uważa, że nie były to dobre decyzje. - Wisła pozbyła się Franciszka Smudy i zaangażowała Kazimierza Moskala. Czy zmienił oblicze drużyny? Biała Gwiazda zremisowała z Legią, a z Cracovią wygrała w bólach. Moim zdaniem te same wyniki uzyskaliby poprzednicy, bo w futbolu cudów nie ma - mówi król strzelców ekstraklasy.

Pod wodzą Moskala Wisła wygrała pierwszy mecz na wiosnę. Przed zwolnieniem Smudy w tym roku piłkarze z ul. Reymonta wywalczyli tylko punkt w czterech spotkaniach.Jak Wisła Kraków zakończy rundę zasadniczą?
Więcej o:
Komentarze (2)
Były król strzelców ekstraklasy: Wisła Kraków wygrała z Cracovią w bólach
Zaloguj się
 • vovik

  Oceniono 13 razy 9

  "zremisowała z Legią, a z Cracovią wygrała w bólach" ??
  Smuda uzyskałby te same wyniki co Moskal? No to czemu ich nie uzyskiwał?
  Z Legią Smuda przegrywał 0:3, 0:5; z Cracovią 0:1 (Craxa nawet w bólach tego nie robiła).
  No cudów nie ma. Ale u Czereszewskiego niby ich nie ma, ale są. On wie, że wyniki byłyby te same, a trener ma na nie zero wpływu. To dokładnie ten ignorant mówi. Że trener nie ma żadnego wpływu na wyniki.
  No geniusz... jak Smuda. lol

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX