Sport.pl

Kary dla Cracovii i Wisły po derbach Krakowa

Komisja Ligi ukarała oba krakowskie kluby za zachowanie kiboli w sobotnim meczu na stadionie przy ul. Reymonta.
Wisła otrzymała 50 tys. zł kary w zawieszeniu na 18 miesięcy, a osoby z sektora tzw. ultrasów mają zakaz wstępu na kolejny mecz z Cracovią.

Z kolei kibice Cracovii nie wejdą na następne derby, które zostaną rozegrane przy ul. Reymonta.

Wszystko przez chamskie zachowanie trybun. Obie strony urządziły tradycyjny festiwal bluzgów i lżyły się niemal przez cały mecz. Kibole odpalili też zakazane prawem race i dali kolejny dowód powiązania ze światkiem przestępczym. Na płotach z obu stron zawisły płachty, których motywem przewodnim były morderstwa na tle kibolskim. Zamiast odcinać się od bandytów, tysiące ludzi zdzierało gardła i słało pozdrowienia do więzienia.

Więcej o:
Komentarze (5)
Kary dla Cracovii i Wisły po derbach Krakowa
Zaloguj się
 • jersey2014

  Oceniono 55 razy 27

  Byłem na meczu i widziałem że race odpalili kibole Cracovii jak również wywiesili "płachtę " gdzie motywem przewodnim było morderstwo. Kibice Wisły nic takiego nie zrobili więc ten artykuł jest manipulacją faktami.

 • kumaty-ogier

  Oceniono 30 razy 12

  Hanba! Wisla zadnych takich placht nie wywiesila, wiec nie sciemniajcie! cracovia owszem, zachowywala sie karygodnie z tym transparentem, ale Wisla, kara za co?

 • Oceniono 14 razy 6

  Powiązania z światem przestępczym ma Gazeta Wybiórcza. Tym światem przestępczym jest oczywiście PO.

 • mika9930

  Oceniono 3 razy 1

  To całe wybiórcze gó... to jedna wielka rodzina przestępcza !!! Że konfidentom z ulicy Kałuży wolno WSZYSTKO TO NIE NOWOŚĆ !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX