Sport.pl

Ofensywa godna nawet mistrzów Polski [OCENIAMY WIŚLAKÓW PO DERBACH]

Semir Stilić i Paweł Brożek w takiej formie są w stanie rozmontować każdą obronę w Polsce. Tym razem ich łupem padła Cracovia. Oto noty wiślaków po derbach.
Wszystko o 189. Derbach Krakowa - wideo, wywiady, analizy, oceny na krakow.sport.pl »

Michał Buchalik -4 - dobrze rękami, gorzej nogami. Błędu nie popełnił, ale parę niedociągnięć bramkarskiego rzemiosła można mu wytknąć.

Łukasz Burliga 3 - w ofensywie nie był sobą, w obronie również brakowało mu solidności. Widzieliśmy zdecydowanie lepsze występy.

Arkadiusz Głowacki +4 - niby bezbłędny, ale bez swojego błysku. Zdarzało mu się zniechęcić rywala do gry, choć tym razem był mniej widoczny. Ale wciąż bardzo skuteczny.

Richard Guzmics +4 - to on odpowiadał za krycie świetnie grającego głową Miroslava Covili i z zadania wywiązał się bezbłędnie.

Boban Jović -3 - z Legią grał lepiej, teraz za często się mylił. Na razie zawodnik trudny do rozgryzienia.

Dariusz Dudka +3 - bez maestrii, ale solidnie. Wraca do formy z jesieni.

Alan Uryga +2 - momentami gra była dla niego za szybka. Z tego wynikała żółta kartka i kilka pomyłek.Łukasz Garguła +3 - świetne podanie przy pierwszej bramce, ale trochę niższe loty w defensywie. Ogólnie nieźle.

Semir Stilić 5 - gol i asysta. Witamy Stilicia z rundy jesiennej. Gracz meczu, drugi raz z rzędu.

Wilde Donald Guerrier +2 - jego symulowanie faulu było najsłabszym zagraniem meczu. Grą złego tego wrażenia nie zmazał.

Paweł Brożek 5 - i tak właśnie ma grać snajper. Strzelać gole, mieć kluczowe podania, uciekać rywalom i zmuszać ich do fauli na czerwoną kartkę.

Rafał Boguski +3 - burę, którą dostał od Głowackiego, długo zapamięta. I słusznie, bo popełnił błąd. Ale w końcówce zasłużył na gola za mądre przepuszczenie piłki.Więcej o: