Sport.pl

Skrajne opinie internautów po zwolnieniu Franciszka Smudy

Na forum kraków.sport.pl od wczoraj toczy się gorąca dyskusja w związku z decyzją zarządu Wisły o podziękowaniu za pracę trenerowi Franciszkowi Smudzie. Opinie naszych czytelników są skrajnie różne - jedni popierają zwolnienie, inni uważają, że Wisła na tej decyzji jeszcze straci.


Pisownia komentarzy oryginalna.

Użytkownik diesel_7: Najmniej winny całej sytuacji poleciał. kolejny klub chyli się ku upadkowi.

grelg: heh Gość ma w składzie doświadczonych ligowców, kilku gości z przeszłością w reprezentacji i niby słaby skład. To kto ma mocny?

bgd2: Trzeci świat. Trener jest oceniany nie z perspektywy sezonu czy chociażby rundy, tylko ostatnich 4 meczów. Oczywiście na jego miejsce przyjdzie ktoś, kogo też wywalą i tak dalej.

vovik: Smuda ma jeden z trzech najlepszych kadrowo zespołów w lidze. A narzeka, jakby Zawiszę prowadził. Dziennikarze to dyletanci, skoro mu na takie bajania pozwalają. Na szczęście władze Wisły mu nie pozwalają na opowiadanie tak bezczelnie bzdur.

ptakoryb: Ktoś myśli, że bez Smudy będą wygrywać? Niedorzeczność.

guru33: Lepiej późno niż w cale. Za słaby na niemiecką II ligę miał zbawić Wisłę? Śmieszne. Tylko za co teraz ten dyletant dokończy budowę swojej pokracznej willi:))).

suicide_note: A więc to już oficjalne info - Wisłę prowadzą idioci.

dzieuchy: Miarka się przebrała, niereformowalny trener (?) został pogoniony. Ile można (...).

diamen23: Co jak co ale biorąc pod uwagę jaka to słaba drużyna i biedny klub to Franek kręcił moim zdaniem bardzo dobre wyniki.

ojciecswiety: hahahaha Jedyna osoba w Wiśle, która swoją postawą sprawiła, że Wisła coś znaczyła na naszym podwórku. Teraz już tylko przepaść, a szkoda...Piszę to z pozycji kibica Legii.

tom_39: Nie rozumiem fenomenu tej miernoty. Mieć Euro bez walki, najłatwiejszą grupę i tak spieprzyć sprawę. W polskiej trenerce jest jak w polskiej polityce - ciągle te same gęby.

Marcin Ornat: W tym przypadku Franek akurat nie zawalił. Z całym szacunkiem dla Wisły, ale zarząd oraz szkolenie i zaplecze sportowe to dno i wodorosty. Tu nawet Guardiola nie pomoże coś mi się wydaje (...).

Wisła zwolniła Franciszka Smudę. To dobry ruch?