Mirosław Szymkowiak znów strzela! I to od razu dwa gole

W 13. kolejce krakowskiej klasy A (gr. II) Dragon Szczyglice pokonał Prądniczankę II Kraków 6:5. Dla przegranych dwie bramki zdobył Mirosław Szymkowiak, były reprezentant Polski, piłkarz m.in. Widzewa Łódź i Wisły Kraków.
Facebook? » | A może Twitter? »


Był to dopiero drugi występ Szymkowiaka po wznowieniu kariery i od razu okraszony dwiema bramkami. Debiut w rezerwach Prądniczanki mu nie wyszedł, bo wówczas jego drużyna przegrała 0:5. Tym razem także może mówić o zmiennym szczęściu, bo zanotował dwa trafienia, ale Prądniczanka schodziła z boiska pokonana.

Tak relacjonuje to spotkanie strona internetowa Dragona: "Dwa gole dla gości zdobył Mirosław Szymkowiak, w tym jeden z karnego. Wolnik wyczuł interwencję strzelającego i dosłownie centymetrów zabrakło, aby nasz bramkarz cieszył się z wybronionej jedenastki wykonywanej przez byłego reprezentanta Polski".

Przypomnijmy, że po ośmiu latach od zakończenia kariery Szymkowiak wrócił na boisko. Wówczas odszedł, bo m.in. nie chciał brać tabletek, które podawali mu tureccy lekarze. Opowiada o tym w obszernej rozmowie z krakow.sport.pl.

PIĘKNE CHEERLEADERKI W KRAKÓW ARENIE!


25 punktów Wisły Kraków po 15 kolejkach to wynik: