Dzień przed meczem Wisły z Legią możesz pomóc potrzebującym

W sobotę na Bulwarach Wiślanych w Krakowie odbędzie się 2. KrwioBieg Kraków.
Facebook? » | A może Twitter? »


Przy okazji można oddać krew i wziąć udział w rodzinnym pikniku. Organizatorem imprezy jest małopolski oddział Polskiego Czerwonego Krzyża.

Bieg na trasie 9,5 km wystartuje o godz. 12, a już dwie godziny wcześniej (do godz. 14) rozpocznie się pobieranie krwi i bezpłatne badania mammograficzne. - Udział w tym wydarzeniu będzie przejawem solidarności społecznej - tym cenniejszej, bo potwierdzonej bardzo konkretnym działaniem - oddaniem krwi lub udziałem w biegu - podkreśla prof. Mieczysław Pasowicz, prezes małopolskiego PCK.

W pierwszej edycji wzięło udział 150 biegaczy. Dzięki pieniądzom ze startowego wsparcie dostało dziesięciu honorowych dawców krwi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji zdrowotnej i materialnej. Imprezę uświetnią piknik rodzinny oraz liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, w tym pokaz policyjnego sprzętu oraz pierwszej pomocy, dmuchane wesołe miasteczko, a w kąciku malucha malowanie twarzy. Udział w biegu kosztuje od 20 zł do 50 zł w zależności od wybranego pakietu. Szczegóły na www.krwiobiegkrakow.pl.

PIĘKNE CHEERLEADERKI W KRAKÓW ARENIE!