Sport.pl

Mariusza Stępińskiego chce nie tylko Wisła Kraków

19-letni napastnik nie potrafił się przebić w Bundeslidze, więc razem z agentem zastanawia się nad wypożyczeniem. Oprócz Wisły w swoich kadrach piłkarza chciałyby m.in. Górnik Łęczna i Zagłębie Lubin.
Wisła Ekstra! Wywiady, ciekawostki, reportaże - to wszystko wyślemy Ci na pocztę »

Stępiński latem ubiegłego roku trafił do FC Nürnberg występującego wówczas w Bundeslidze. Podpisał trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Ale zdolny 18-latek nie zdołał przebić się do podstawowego składu pierwszej drużyny. Występował tylko w trzecioligowych rezerwach. Przez to stracił miejsce w młodzieżowej reprezentacji Polski, której przed wyjazdem był podstawowym zawodnikiem. Łódź.sport.pl poinformował, że byłemu piłkarzowi Widzewa Łódź najbliżej jest do Wisły.

Jakie kluby jeszcze są zainteresowane 19-letnim napastnikiem? - Jest możliwość, że wróci do Polski na wypożyczenie, ale nie jest to jeszcze pewne. Potwierdzam, że w grę wchodzą m.in. Zagłębie i Łęczna. Jesteśmy w trakcie rozmów z Niemcami i drugą stroną. Cały czas się zastanawiamy, czy lepsze będzie dla niego pozostanie, czy może też odejście do innej ligi, niekoniecznie polskiej - mówi Łukasz Masłowski, agent piłkarza, w rozmowie z portalem 2x45.info.

Więcej na 2x45.info

Które krakowskie drużyny awansują do grupy mistrzowskiej?
Więcej o: