Jacek Bednarz: Adam Nawałka ma moje pełne wsparcie. Jeśli widzi w drużynie wiślaków...

Selekcjoner Adam Nawałka wysłał powołania na towarzyski mecz ze Szkocją (5 marca). W kadrze nie znalazło się miejsce dla żadnego piłkarza Wisły Kraków. - Wszystkie wybory Adama Nawałki kupuję - mówi Jacek Bednarz przed kamerą ?Przeglądu Sportowego?.


Na towarzyski mecz ze Szkocją na Stadionie Narodowym selekcjoner powołał siedmiu piłkarzy z polskiej ligi. W jego wyborach nie znalazło się miejsce dla żadnego piłkarza Wisły Kraków. - Mam bardzo dużo zaufania do Adama Nawałki. Pokazał, że jest to bardzo dobry fachowiec. W związku z tym ma moje pełne wsparcie. Wszystkie jego wybory kupuję. Uważam, że są logiczne i dobre - mówi Jacek Bednarz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym"

Prezes Bednarz zastrzega jednak, że chętnie widziałby któregoś z piłkarzy Wisły w drużynie narodowej. - Teraz z tego pomysłu trzeba zrobić drużynę, która będzie wygrywała. Jeśli widzi w niej miejsce dla któregoś z wiślaków, to nie po raz pierwszy będę miał zaszczyt pracować w klubie, z którego będą jeździli reprezentanci i pomagali naszej drużynie narodowej w walce o zwycięstwo - dodaje.

Przypomnijmy, że powołanie mógł otrzymać Arkadiusz Głowacki, ale odmówił gry w drużynie narodowej (pisaliśmy o tym TUTAJ )