Sport.pl

Semir Stilić w Wiśle Kraków?

O tym transferze mówiło się od tygodni, ale teraz ma zostać sfinalizowany. Według Interii Semir Stilić będzie grał w Wiśle Kraków.
Według naszych informacji Stilić sam zgłosił się do trenera Franciszka Smudy. Miał go niemal prosić o grę w Wiśle, bo to u niego osiągnął szczyt formy. Smuda też widział go w Wiśle, ale na drodze mogły stanąć sprawy kontraktowe.

Strony zaczęły jednak rozmawiać i według Interii doszły do porozumienia. To by oznaczało, że Bośniak będzie grał w Wiśle.

Stilić do Lecha trafił w 2008 r. Był podstawowym graczem i w lidze zdobył 18 bramek. Później występował w Karpatach Lwów i Gaziantepspor Kulubu.

Więcej o:
Komentarze (13)
Semir Stilić w Wiśle Kraków?
Zaloguj się
 • kamilo14_03

  Oceniono 50 razy 40

  Jak na polskie warunki bardzo dobry piłkarz. Ciekawe tylko, czy przyjście Stilicia nie wyklucza zakontraktowania Manicero? ;/

 • rhaan24

  Oceniono 45 razy 21

  Szerze mówiąc zawsze lubiłem grę Stilicia ale uważałem że wyżej sra niż dupę ma... Jeżeli nabrał trochę pokory zagranicą to myślę że może być naprawdę dobrym wzmocnieniem dla Wisły, mam nadzieje że to nie plotki bo przyda się skrzydłowy.

 • juventusiak87

  Oceniono 39 razy -13

  Przy obecnych sukcesach naszych piłkarzy ręcznych i Agnieszki Radwańskiej w tenisie ziemnym napiszę to z czystym sumieniem:

  Jeb*ć polską obsr*ną piłkę nożną!

 • adis94

  Oceniono 63 razy -17

  Według Interii, Smuda miał trenować Man. Utd. po odejściu Fergusona i skończył w II lidze niemieckiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX