Wisła Kraków. Arkadiusz Głowacki: Liczymy na liczniejszą kadrę

PRZEGLĄD PRASY. - Pamiętajmy, że czeka nas bardzo trudna runda i potrzebujemy ludzi do grania - mówi Arkadiusz Głowacki, kapitan Wisły Kraków, w ?Dzienniku Polskim?.
W Wiśle nie zagrają już Paweł Stolarski i Patryk Małecki, a problemy ze zdrowiem mają Rafał Boguski i Marko Jovanović. W tej sytuacji kadra nie prezentuje się zbyt okazale. - Mamy świadomość, że klub jest w trudnej sytuacji, ale nie ukrywam, że liczymy, iż działacze postarają się, aby nasza kadra była jednak liczniejsza - mówi Głowacki w "Dzienniku Polskim"

Kapitan Wisły dodaje, że szczególnie wiosną świeża krew może być potrzebna. - Pamiętajmy, że czeka nas bardzo trudna runda i potrzebujemy ludzi do grania - podkreśla.

Z kolei umowa Głowackiego wygasa z końcem sezonu. Na razie nie rozmawia o jej przedłużeniu. - Teraz jest okres, w którym zarówno zarząd, jak i my, piłkarze, mamy mnóstwo pracy do wykonania i każdy koncentruje się na swoich obowiązkach. Jeśli klub wyrazi wolę przedłużenia kontraktu ze mną, to myślę, że przyjdzie taki moment, kiedy spokojnie usiądziemy do rozmów - mówi kapitan Wisły.