Piłkarze Wisły odwiedzili dzieci w szpitalu

Piłkarze Wisły Kraków odwiedzili Szpital Dziecięcy św. Ludwika i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skawinie. Spotkali się z dziećmi i młodzieżą.
Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl »

Piłkarze Wisły od dłuższego czasu odwiedzają dzieci m.in. w szkołach czy szpitalach. W środę zawodnicy gościli w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Skawinie. Wisłę reprezentowali: Gerard Bieszczad, Ostoja Stjepanović i Dawid Kamiński. Towarzyszył im także wiślacki Smok, który był dużą atrakcją dla zebranych. Podczas spotkania dzieci zadawały pytania, był też czas na zdjęcia i autografy.

Dzień później piłkarze odwiedzili Szpital Dziecięcy św. Ludwika przy ul. Strzeleckiej. Wiślacy byli reprezentowani przez Marko Jovanovicia, Łukasza Burligę, Łukasza Gargułę oraz Macieja Żurawskiego, ambasadora klubu.

Pacjentami szpitala są dzieci borykające się z urazami obwodowego układu nerwowego. Wizyta piłkarzy była dla nich dużym wydarzeniem. Uczestnicy spotkania mieli czas na zrobienie sobie wspólnych zdjęć, podpisywanie autografów czy krótką rozmowę. Ponadto piłkarze Wisły rozdali dzieciom klubowe gadżety.