Prezes Jacek Bednarz podziękował kibicom, którzy... przegrali zakład

27 694 - tylu kibiców, w sumie, zasiadło przy Reymonta na dwóch ostatnich meczach Wisły. A to oznacza, że kibice Wisły przegrali zakład. - Żałuję, bo zabrakło naprawdę niewiele - mówi prezes Jacek Bednarz.
Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl »

O co chodziło? W ramach akcji marketingowej piłkarze Wisły założyli się z kibicami. Stawką były... tanie bilety. Gdyby na mecze z Koroną Kielce i Śląskiem Wrocław przyszło w sumie 32 tys. widzów, to na ostatnie spotkanie z Pogonią Szczecin fani mogliby wejść za symboliczną złotówkę.

Klub zachęcał jak tylko mógł - na portalach społecznościowych zamieszczał zdjęcia piłkarzy i kibiców. Pojawiły się też filmy promocyjne, ale to wszystko na nic. Zabrakło dokładnie 4306 kibiców. - Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie rzucone im przeze mnie oraz przez drużynę - powiedział prezes Bednarz cytowany przez oficjalną stronę krakowskiego klubu.

- Z przykrością muszę stwierdzić, że warunki tej niecodziennej "umowy" nie zostały spełnione. Żałuję, bo zabrakło naprawdę niewiele. Mimo że nasz zakład nie wejdzie w życie, to mam nadzieję, iż na ostatnim w tym roku meczu przy Reymonta 22, w którym podejmować będziemy Pogoń Szczecin, mimo grudniowej aury, gorąco i licznie będziecie dopingować Białą Gwiazdę - dodał Bednarz.