Wisła - VfL Wolfsburg. Diego: Ciężko powiedzieć coś o składzie krakowian

W niedzielę Wisła zmierzy się z VfL Wolfsburg. Rywale zagrają przy Reymonta w osłabionym składzie, ale nie zabraknie np. słynnego Diego.


- Na pewno korzystniej byłoby, gdybyśmy mieli do dyspozycji wszystkich zawodników i mogli razem przeanalizować przegraną z Eintrachtem Braunschweig. Musimy znaleźć najlepsze rozwiązanie i ciężko pracować z zawodnikami, którzy nie zostali powołani, tak aby jak najlepiej przygotować się do następnego meczu z Augsburgiem - podkreśla Diego w rozmowie z oficjalną stroną Wisły.

Brazylijczyk jest jedną z największych gwiazd VfL Wolfsburg. Były gracz m.in. FC Porto, Juventus czy Atletico Madryt (w barwach którego wygrał Ligę Europy) przyznaje, że polską piłkę postrzega przez pryzmat trio z Borussi Dortmund.

- Znam Wisłę, bo jest to duży klub w Polsce, lecz ciężko mi powiedzieć coś więcej o aktualnym składzie. Z polskiej ligi przybyło do Niemiec kilku dobrych zawodników, co najlepiej widać po przykładzie Lewandowskiego, Błaszczykowskiego i Piszczka w Dortmundzie - dodaje Diego.