Gordan Bunoza po derbach Krakowa: To była najgorsza połowa w sezonie

Cracovia zremisowała 1:1 z Wisłą w 186. derbach Krakowa. - Daliśmy sobie wyrwać zwycięstwo - przyznał Gordan Bunoza, obrońca gości.
Podopieczni trenera Franciszka Smudy po dwóch kwadransach strzelili gola, ale potem cofnęli się do defensywy. Przez długi czas odpierali ataki Cracovii, ale w 75. minucie Saidi Ntibazonkiza przejął piłkę, podał do Dawida Nowaka, a ten pokonał Michała Miśkiewicza, bramkarza Wisły.

- Mieliśmy zagrać jak z Piastem. Prowadziliśmy, ale nie potrafiliśmy strzelić drugiego gola. Zamiast tego się cofnęliśmy. Po zmianie stron zagraliśmy najgorszą połowę w tym sezonie. Nie wiem, co się z nami stało - mówił po meczu Bunoza.

Trener Smuda nie ma powodów do radości. We wtorkowym spotkaniu z Lechią nie zagrają Bośniak i kontuzjowany Marko Jovanović. - Wciąż jesteśmy niepokonani, ale mamy niedosyt po derbach. Ważne, by w kolejnym spotkaniu zdobyć trzy punkty - dodał Bunoza.