Sport.pl

Cezary Wilk został piłkarzem Deportivo La Coruna

Stało się. Cezary Wilk podpisał kontrakt z hiszpańskim klubem i już w sobotę będzie miał szansę na debiut.
Jako pierwszy o tym, że Wilk podpisał umowę z Deportivo, poinformował na Twitterze Tomasz Włodarczyk, dziennikarz "Faktu". Wcześniej piłkarz przeszedł w La Corunii kompleksowe badania medyczne.

27-letni pomocnik nigdy nie ukrywał, że liczy na transfer do lepszej ligi. Wisła miała szansę na nim zarobić, ale oddaje go za darmo. Piłkarz złożył wniosek w Izbie ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych o rozwiązanie kontraktu i sprawę wygrał. Dlatego do Deportivo przenosi się już jako wolny piłkarz.

- Czy sobie poradzi? Najważniejsze, by grał regularnie. Niestety, Polakom w lidze hiszpańskiej nigdy łatwo nie było. Udało się nielicznym, np. Janowi Urbanowi, Romanowi Koseckiemu czy Wojciechowi Kowalczykowi - mówił w rozmowie z krakow.sport.pl Grzegorz Mielcarski, były piłkarz m.in. hiszpańskiego UD Salamanca.

Deportivo to spadkowicz z Primera Division. Wilk być może zadebiutuje już w sobotę. Jego nowy klub zagra na wyjeździe z UD Las Palmas.

Więcej o:
Komentarze (12)
Cezary Wilk został piłkarzem Deportivo La Coruna
Zaloguj się
 • jackski11

  Oceniono 87 razy 85

  Ha ha, pozdrowienia dla"prawnika" Bednarza

 • radek_sziwa

  Oceniono 88 razy 72

  Zamienil polska kopana lige amatorow, omylkowo zwana ekstraklasa, na 2 lige hiszpanska. Przeskok jakosciowy o jakies 4 jednoski astronomiczne.

 • cewenos

  Oceniono 26 razy 16

  Hehe zdjęcie Olkowskiego w artykule o Wilku:D

 • totalnyamator

  Oceniono 15 razy -5

  Czarek ! połamania nóg!

 • penkin

  Oceniono 13 razy -7

  hahahhahahaaaahahaaaaaahahahahahahaaaaaaa!......hahaaaaahahahahahahahahahahahaahahahahaha!....hahahahahahahahahhahhahaahahahahahahaaaaa!......hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaaa..!.ale mu odjebało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • totalnyamator

  Oceniono 25 razy -7

  Czarek bardzo ładnie sie pożegnał z Krakowem! życze my połamania nóg!

 • pilanin2012

  Oceniono 20 razy -14

  Nie lubię Deportivo za skrajnie lewicowe sympatie, ale początku poprzedniej dekady grali najładniejszą piłkę w Europie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX