Sport.pl

Wisła testuje nauczyciela. Prasa: Kabaret, absurd, kompromitacja

PRZEGLĄD PRASY. Piotr Hajduk, bramkarz Karpat Krosno, od piątku jest testowany przez Wisłę Kraków.
Hajduk ma 30 lat, jeszcze nigdy nie występował nawet na zapleczu ekstraklasy, a w latach 2006-2009 w ogóle nie grał w piłkę. Do tej pory reprezentował tylko Resovię i Karpaty Krosno.

W 2011 r. został wybrany "Piłkarzem Roku" na Podkarpaciu, jest też trenerem bramkarzy w grupach młodzieżowych Karpat oraz trenerem i nauczycielem w klasie sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie.

Informacja o testach amatora w drużynie ekstraklasy wywołała w mediach spore zamieszanie.

"Wydawało się, że po wpadce ze sprowadzeniem na testy Sorina Oproiescu, piłkarza z mocno "podrasowanym" CV, Wisła nie będzie już w stanie zaskoczyć bardziej. A jednak życie przerosło kabaret" - czytamy w "Gazecie Krakowskiej".

"Dziennik Polski": Mowa o zawodniku, który w piłkę grał jedynie w niższych ligach, a na trzy lata zawiesił w ogóle swoją przygodę z futbolem. Nawet biorąc pod uwagę trudną sytuację finansową klubu, nie może być bowiem wytłumaczenia dla takich ruchów, które kompromitują ludzi odpowiedzialnych za transfery.

"Kiedyś Wisła ściągała najlepszych krajowych piłkarzy i była dream teamem. Potem sprowadzała doświadczonych obcokrajowców. Dziś jest niestety zespołem, który testuje przebierańców i swoimi działaniami ośmiesza się na całą Polskę" - czytamy z kolei w "Fakcie".

Więcej o:
Komentarze (21)
Wisła testuje nauczyciela. Prasa: Kabaret, absurd, kompromitacja
Zaloguj się
 • kalamazoo2000

  Oceniono 78 razy 64

  Bednarz powinien być jednym z pierwszych, którzy wylecą z klubu, a Smuda do Wisły mógłby wrócić co najwyżej jako kibic. To co ci panowie odstawiają, to totalna amatorszczyzna. Ale jak to mówią - ciągnie swój swego - stąd też tacy piłkarze na testach.
  Niestety przykro mi na to patrzeć, bo od lat kibicuję Wiśle i mam nadzieję, że Pan Cupiał przejzy na oczy i pogoni to całe towarzystwo. Jeśli nie to spadek do I ligi może byc catharsis dla klubu. Wtedy prawdopodobnie, te pijawkiby się od niego odczepiły.

 • akwilon_stg

  Oceniono 49 razy 43

  Ruchu kadrowe Widzewa wyglądają na tle Wisły jak przejaw profesjonalizmu i chęci do wzmocnienia kadry. A należy pamiętać, że Widzew może dać tylko 5 tys. zł nowym.

 • donald-tusek

  Oceniono 59 razy 43

  1.a. Miałem kilka kontaktów z JACKIEM BEDNARZEM i niestety muszę stwierdzić, że jest to zadufany w sobie impertynent o ilorazie inteligencji co najwyżej IQ 33.
  Robiący z siebie fachowca, a w gruncie rzeczy to niestety POZORANT i półgłówek.

 • krzysiek_aleks

  Oceniono 34 razy 26

  Hmmmm...

  Jestem najgorszy na WFie, ale czasami wyłapuję dośrodkowania. Panie Bednarz, mogę liczyć na zaproszenie na testy?

 • czoper62

  Oceniono 18 razy 14

  Mogę Wiśle podesłac też hydraulika, co udrażniał murawę na Narodowym jakby co.

 • flugufrelsarinn

  Oceniono 10 razy 10

  Jacek Bednarz i wszystko jasne.Decyzje tego Pana to zaprzeczenie profesjonalizmu...a może to sabotażysta?

 • donald-tusek

  Oceniono 24 razy 6

  Miałem kilka kontaktów z JACKIEM BEDNARZEM i niestety muszę stwierdzić, że jest to zadufany w sobie impertynent o ilorazie inteligencji co najwyżej IQ 33.
  Robiący z siebie fachowca, a w gruncie rzeczy to niestety POZORANT i półgłówek.

 • kaja.gmb

  Oceniono 8 razy 4

  Mistrz Polski w ciągu roku, dwóch może, stał się pośmiewiskiem. I wydawać się mogło, że powodem tego jest dramatycznie żenująca walka o środek tabeli Ekstraklasy, a jednak — Biała Gwiazda postarała się o to, abyśmy o ich fatalnych wynikach i poziomie sportowym szybko zapomnieli.
  W drużynie zdaje się nie ma w ogóle etatu dyrektora sportowego. Ja chętnie przyjmę tę pracę. Podstawy pracy Wisły Kraków już znam:
  ciezki-jak-z-waty.blog.pl/2013/06/28/skauting-wisly

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX