Jacek Bednarz do Tomasza Kulawika: Jestem pod wrażeniem, że dokończyłeś rundę

- Tomasz Kulawik poświęcił drużynie swój czas, serce oraz wiedzę - mówił na pożegnanie trenera Jacek Bednarz, prezes Wisły.
Bednarz pożegnał Kulawika na konferencji prasowej po przegranym meczu z Zagłębiem Lubin. Oto, co powiedział prezes Wisły:

- Chciałem podziękować Tomkowi Kulawikowi za dziewięć miesięcy pracy. Bardzo doceniam, że mężnie, odpowiedzialnie i bez narzekania podjął się prowadzenia zespołu. Jak mało kto wiedziałem, jak trudne to zadanie. Klub z różnych względów nie stworzył mu dobrych warunków do osiągnięcia idealnego wyniku, ale trener nigdy nie szukał łatwych i tanich zastępników. Tomasz miał świadomość, co go czeka. Po raz kolejny w swoim życiu oddał wszystko. Poświęcił się drużynie, swój czas, serce oraz wiedzę.

- Tomek, jestem pod wrażeniem, że dokończyłeś tę rundę. Czasem się przegrywa, ale chodzi o to, by być zniesionym z pola bitwy na tarczy, jeśli się nie da wrócić z nią do domu. Możesz być dumny z tego, co w Wiśle zrobiłeś. Dziękuję bardzo! To jest twoja drużyna, ból i krew.