Sport.pl

Michał Chrapek: Na 99 proc. zostaję w Wiśle

Od kilku tygodni menedżer 21-letniego pomocnika negocjował nowy kontrakt. - Wszystko zostało dogadane. Pozostały tylko formalności - zapewnia Chrapek.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Wiśle tylko na Facebooku Kraków - Sport.pl »

W tym sezonie rozegrał w ekstraklasie 24 spotkania. Jesienią grał przeciętnie, ale wiosną zaczął spisywać się na miarę oczekiwań i m.in. strzelił cztery bramki, w tym zwycięskie z Polonią Warszawa i w czwartek z Górnikiem Zabrze. Wiosną tylko raz nie wyszedł na boisko - w 28. kolejce pauzował za żółte kartki.

Bramką w Zabrzu zrównał się z najlepszymi strzelcami Wisły Łukaszem Gargułą i Cwetanem Genkowem. - Szkoda, że się kończy liga, bo pod koniec się rozstrzelałem. Ale cztery gole to nie za dużo jak na najlepszego strzelca w drużynie - mówi na nieoficjalnej stronie Wisły. - Chciałbym wyjść w pierwszym składzie i potwierdzić dobrą dyspozycję, może strzelić bramkę. Chciałbym godnie pożegnać się z kibicami w tym sezonie. Był ciężki i fajnie byłoby na koniec wygrać. Zacząłem grać w Wiśle i to dla mnie duży zaszczyt. Pod względem sukcesów sportowych na pewno będę chciał o tym sezonie zapomnieć.

W czerwcu wygasa kontrakt Chrapka i już od kilku tygodni toczyły się negocjacje w sprawie nowej umowy. Na początku szły mozolnie, ale nabrały rozpędu. Wiele wskazuje na to, że Chrapek zostanie przy Reymonta. - Wszystko zostało dogadane powiedziałbym, że na 99 procent. Pozostały tylko formalności. Wiem od menedżera, że wszystko jest na dobrej drodze - twierdzi Chrapek.

Więcej o: