Wisła Kraków. Jacek Bednarz: Nawałka? Smuda? Nie dziwią mnie spekulacje

- Adam Nawałka i Franciszek Smuda? To osoby kojarzone z Krakowem i prezesem Bogusławem Cupiałem, więc nie dziwią mnie spekulacje na temat ich zatrudnienia - zapewnia Bednarz.
Prezes Wisły był gościem w przedmeczowym studio przed potyczką Wisły z Widzewem (1:0). W pierwszym składzie krakowian wyszli m.in. młodzi Michał Miśkiewicz i Paweł Stolarski, co Bednarz uważa za duże osiągnięcie. - Mam nadzieję, że będziemy zapamiętani, w szczególności Tomasz Kulawik, ale ja również, jako odważni ludzie, którzy nie bali się postawić na tę polską młodzież. I nie musi to koniecznie oznaczać, że u nas jest miejsce tylko dla Polaków, ale na pewno dla dobrych Polaków się znajdzie - mówił prezes Wisły na antenie Canal+, a większe fragmenty rozmowy można przeczytać na Wislaportal.pl.

Działacz odniósł się też do medialnych spekulacji na temat zatrudnienia w przyszłym sezonie Franciszka Smudy lub Adama Nawałki. - Jesteśmy jednym z najbardziej medialnych klubów w Polsce, więc spekulacje o nas pojawiają się każdego dnia i będą się pojawiać. Tego nie zmienimy. Te dwie osoby są bardzo mocno kojarzone z Krakowem, bo w nim mieszkają i bardzo dużo ich z tym miastem łączy oraz z Wisłą. A także z osobą prezesa Cupiała. To nikogo, w tym mnie, nie dziwi - zapewnił Bednarz.