Sport.pl

Marko Jovanović przed meczem ze Śląskiem: To dla nas spotkanie sezonu

PRZEGLĄD PRASY. - W Krakowie musimy zagrać cały mecz tak, jak drugą połowę we Wrocławiu - uważa Marko Jovanović, obrońca Wisły Kraków. Mecz ze Śląskiem o finał Pucharu Polski w środę o godz. 18.30. Relacja na krakow.sport.pl
Jovanović sobotnie spotkanie z Legią oglądał z trybun. Miał drobny uraz i mógłby zagrać, ale trener Tomasz Kulawik nie chciał ryzykować. Na mecz ze Śląskiem Serb jest jednak gotowy.

Jovanović ma swój pomysł na pokonaniu wrocławian. - Receptą będzie twarda i nieustępliwa walka od pierwszej minuty. Oczywiście musimy zaatakować, ale trzeba też bardzo uważnie zagrać w obronie, aby nie stracić gola, bo wtedy nasza sytuacja stanie się trudna - przyznaje obrońca Wisły w "Przeglądzie Sportowym"

Krakowianie muszą odrabiać straty, bo we Wrocławiu przegrali 1:2. W tej sytuacji nie można wykluczyć, że o awansie będą decydowały rzuty karne. Krakowianie ćwiczyli ich strzelanie na jednym z treningów. - Trener jeszcze nie mówił, kto miałby uderzać, ale nie miałbym z tym problemu - zapewnia Jovanović.

Więcej o: