Asysta Maora Meliksona nie wystarczyła. Valenciennes przegrywa z mistrzem Francji [WIDEO]

Drużyna Maora Meliksona poniosła kolejną porażkę. Tym razem przegrała z Montpellier 1:3, ale były pomocnik Wisły Kraków zebrał dobre oceny. Media we Francji chwalą go głównie za rajd, po którym padła bramka dla Valenciennes.
W 40. minucie Izraelczyk minął trzech rywali i podał na siódmy metr do Opy Nguette. Ten obrócił się z piłką i zdobył gola na 1:1. Valenciennes nie utrzymało jednak korzystnego wyniku i w drugiej połowie dało sobie strzelić dwa gole.

Drużyna Meliksona po 31 kolejkach zajmuje 13. miejsce. Pomocnik dołączył do niej w przerwie zimowej i szybko stał się czołowym zawodnikiem drużyny. W Ligue 1 rozegrał do tej pory dziewięć meczów. Strzelił jednego gola.